016/89.52.76

 NL | EN | FR

De dokters

Foto van Dokter De Blauwe

Dr. A. De Blauwe

Dr. Annelies De Blauwe studeerde geneeskunde aan de KU Leuven. Zij specialiseerde als oogarts in UZ Leuven en bracht ook een specialisatiejaar door in London.

 drdeblauwe@oogkliniekwinksele.be

Afspraak maken

Dr. I. Vaninbroukx

Dr. Isaline Vaninbroukx studeerde geneeskunde aan de de KU Leuven en specialiseerde als oogarts in UZ Leuven.

 drvaninbroukx@oogkliniekwinksele.be

Afspraak maken

Dr. M.C. Veys

Dr. Marie-Charlotte Veys studeerde geneeskunde aan de KU Leuven en specialiseerde als oogarts in het UZ Leuven.

 drveys@oogkliniekwinksele.be

Afspraak maken

Dr. K. Zonnevylle

Dr. Kirsten Zonnevylle studeerde geneeskunde aan de KU Leuven en specialiseerde als oogarts in het UZ Leuven.

 drzonnevylle@oogkliniekwinksele.be

Afspraak maken

Dr. H. Dens

Dr. Helena Dens studeerde geneeskunde aan de KU Leuven. Zij specialiseerde als oogarts in het UZ Brussel en het UZ Leuven. In 2019 behaalde zij het diploma van de European Board of Ophthalmology.

 drdens@oogkliniekwinksele.be

Afspraak maken

De medewerkers

Foto van Katrien Beelen

Katrien Beelen

Optometriste

 katrien.beelen@oogkliniekwinksele.be

Foto van Joke Moens

Joke Moens

Office manager

 joke.moens@oogkliniekwinksele.be

Foto van Inne Joris

Inne Joris

Medisch secretaresse

 inne.joris@oogkliniekwinksele.be

Foto van Lien Ooms

Lien Ooms

Optometriste

 lien.ooms@oogkliniekwinksele.be